Opakowania na bibułki, czyli jeszcze jeden sposób na wyrażenie siebie

Stylowe opakowania na bletki stały się dla osób samodzielnie skręcających synonimem papierośnicy. W ostatnich latach akcja umieszczania sugestywnych i nieco przesadzonych zdjęć obrazujących szkodliwość palenia nikotyny sprawiła, że popularność wszelkiego typu osłonek, futerałów, owijek na paczki wzrosła, dzięki czemu dodatkowe opakowania na produkty tytoniowe przeżywają swój renesans.

Papierośnica a opakowanie na bibułki – różnice

Papierośnica, jak właściwie nazwa wskazuje, jest eleganckim pudełkiem na papierosy i nie ważne czy jest to gotowy wyrób czy wcześniej przygotowany skręt. Jej zdecydowanym minusem jest mała pojemność, więc jeśli się na nią zdecydujesz będzie to miły dla oka elegancki gadżet.

Opakowania na bletki zyskują dzięki swojej funkcjonalności. Przystępna cena, mnogość materiałów i kształtów, a przede wszystkim odporność na zniszczenia stawiają opakowania na bibułki na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o codzienne użytkowanie. Nie musisz się także ograniczać w ilości – przykładowa puszka z łatwością zmieści cały listek bibułek, a w większości modeli zostało przewidziane także miejsce na filtry.

Używając opakowań masz cały sprzęt w jednym miejscu. Ustniki nie leżą rozrzucone po kieszeniach, gniotąc się i niszcząc, a bibułki utrzymują świeżość. Jak wybrać odpowiedni model? Poniżej znajduje się kilka propozycji, a pełną listę pod hasłem opakowania na bibułki znajdziesz w sklepie online.

Plastikowa tuba

Właściwie niezniszczalna osłona na gotowe skręty. Forma fiolki sprawdza się, ponieważ nie zabiera dużo miejsca, jest uniwersalna, a przy tym posiada zakręcane wieczko, więc nic się z niej nie wydostanie nawet przy dużych wstrząsach.

Tuba aluminiowa

Posiada szerszą średnicę niż tuba plastikowa, co umożliwia przechowywanie większej ilości wcześniej przygotowanych jointów. Aluminium zachowuje świeżość, jak i nie pozwala przedostać się zapachom na zewnątrz. Oprócz typowej ochrony masz pewność, że smak skrętów pozostanie zawsze taki sam.

Puszki metalowe

Zdecydowanie wybór godny do polecenia. Trwałe, stylowe, bezpretensjonalne. Sprawią, że bletki do papierosów będą uporządkowane i zabezpieczone przed pognieceniem. Zawsze w tym samym miejscu tuż obok filtrów, na które puszka przewiduje specjalne miejsce. Duża pojemność dopasowana na bletki raw, sprawdzi się przy innych markach bibułek.

Dostępne są także bardzo płaskie modele, uwzględniające miejsce na bletki solo.

Paper box

Jesteś eko? Świetnie. Paper box to rozwiązanie, które swoim eleganckim designem dorównuje papierośnicy i jest zrobione w większości z drewna. Styl i funkcjonalność zawsze idą w parze, zatem pudełko otwiera się za pomocą rozsuwanego wieczka umocowanego na magnesach (co znacznie upraszcza wyjmowanie). Propozycja uwzględniająca jedynie przechowywanie bibułek.

Opakowania na najpopularniejsze bletki to niedrogie ułatwienie dla wielbicieli skrętów. Akcesoria nie są niszczone i porozrzucane po kieszeniach, masz do nich łatwy dostęp i o wiele schludniej jest z nich korzystać publicznie. Wybór puszek i tub jest na tyle szeroki, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie – zwłaszcza jeżeli poszukujesz pudełka, które odda Twój nietuzinkowy charakter.

Do góry